Metamorfoza Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska
Cennik Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska
fot. Paulina Jarzembska

ZAPISY NA 2021 ROK OTWARTE

Moja Drogie przyszłe Panny Młode,
poniżej przedstawiam Wam moją ofertę ślubną. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań piszcie.
Oferta robiona jest dla Was, także wszystko do uzgodnienia.
P.S. Kalendarz potrafi się zmienić z dnia na dzień także zawsze śmiało pytajcie o dostępność ;).

Kamila Nadolska Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska
fot. Atelier Wspomnień

Zapisy na sezon ślubny (kwiecień-październik) przyjmuję już z rocznym wyprzedzeniem, przy min. 4 osobach do malowania (Panna Młoda + 3 osoby dodatkowe – ewentualna korekta Pana Młodego nie wlicza się). Zapisy na pojedyncze makijaże w sezonie (od kwietnia do października) robię najszybciej 3-4 miesiące przed terminem (stawka według cennika).

Makijaż ślubny i próbny są po 190 zł w cenie są sztuczne rzęsy (kępki). Makijaż próbny wykonuję u siebie Gdańsk-Morena, w dzień ślubu mogę jak najbardziej dojechać w ustalone miejsce. Dojazd przy min 4-5 osobach do malowania w zależności od odległości i czasu dojazdu, dlatego proszę o podanie adresu wtedy podam dokładne informacje. Koszt dojazdu wynosi 50 zł + kilometrówka (1,5 zł/km), licząc dojazd z Gdańska- Moreny, w dwie strony. Dojeżdżam również poza Trójmiasto.

Makijaż dla osób dodatkowych (świadkowa, siostra, mama…) to koszt 150-180 zł/os. Cena uwarunkowana jest rodzajem makijażu (lekki/mocny), sztucznymi rzęsami (z lub bez) oraz ewentualną (jak czas pozwoli) nieinwazyjną regulacją brwi tzn taką niepodrażniającą skóry.

fot. Oreshkov

Korekta Pana Młodego 40-60 zł.

Wykonuję również makijaż ciała polegający najcześciej na rozświetleniu, zatuszowaniu niedoskonałości na dekolcie i plecach 30-120 zł (w zależności od ilości i powierzchni)

Dodatkowo zajmuję się naturalną stylizacją brwi nadając im kształt i kolor pasujący do waszej urody. Zabieg polega na regulacji brwi poprzez technikę przycinania włosków, depilację i hennę. W ramach pakietu ślubnego taka stylizacja to koszt 60 zł (także dla osób dodatkowych). Wykonywana jest wcześniej, najlepiej w tygodniu przed ślubem.

Ostateczna rezerwacja terminu ślubnego następuje po wpłaceniu zadatku.

W ramach sprawniejszej komunikacji proszę abyście w zapytaniach podały:
  • datę ślubu,
  • miejsce,
  • ilości osób do malowania,
  • godzinę ślubu
  • i „godzinę zero”- czyli godzinę, o której musicie być ostatecznie gotowe.

Przykładowo: 15.06.19, Gdynia ul. Pomorska 5, 4 osoby, ślub jest o godz 16:00, godz zero 15:00

Nie wykonuję makijażu ślubnego bez próbnego. Makijaż próbny wykonuję głównie w tygodniu, z uwagi na dostępność terminów i czas jaki zajmuje (ok. 2h). Na makijażu próbnym zajmuję się również ewentualną stylizacją brwi. W dniu ślubu na makijaż Panny Młodej rezerwuje 1,5h, a na makijaże osób dodatkowych po 1h.

Planujesz swój wielki dzień, nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś.