Metamorfoza Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska
Cennik Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska
fot. Paulina Jarzembska

ZAPISY NA 2020 ROK OTWARTE

Moja Drogie przyszłe Panny Młode,
poniżej przedstawiam Wam ofertę ślubną. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań śmiało piszcie. Oferta robiona jest dla Was, także wszystko do uzgodnienia.

Makijaż ślubny i próbny są po 170 zł w cenie są sztuczne rzęsy (kępki). Makijaż próbny wykonuję u siebie Gdańsk – Morena (nie wykonuję makijażu ślubnego bez próbnego), w dzień ślubu mogę jak najbardziej dojechać w ustalone miejsce.

Kamila Nadolska Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska
fot. Atelier Wspomnień

Makijaż próbny wykonuję głównie w tygodniu, wz z dostępnością terminów i czasem jaki zajmuje (ok 2h). Jeżeli mam dostępny termin w weekend to oczywiście możemy go wtedy wykonać.

Dojazd przy min 3-4 osobach do malowania (w zależności od odległości). Jeżeli nie będzie tylu chętnych osób to zapraszam do kontaktu 2-3 miesiące przed ceremonią albo do siebie do studio, ale wtedy nie mogę zagwarantować dostępności terminu. Koszt dojazdu to 50 zł plus kilometrówka (1,5 zł/km), licząc dojazd z Gdańska-Moreny, w dwie strony. Dojeżdżam wszędzie, również poza Trójmiasto.

Makijaż dla osób dodatkowych (świadkowa, siostra, mama, babcia…) to koszt 140-160 zł/os. Cena uwarunkowana jest rodzajem makijażu (lekki/mocny), sztucznymi rzęsami (z lub bez) oraz ewentualną (jak czas pozwoli) nieinwazyjną regulacją brwi tzn taką niepodrażniającą skóry.

fot. Oreshkov

Korekta Pana Młodego 30-50 zł.

Wykonuję również delikatny makijaż ciała 50-100 zł (w zależności od powierzchni). Najczęściej makijaż taki polega na rozświetleniu dekoltu i pleców albo na zatuszowaniu drobnych niedoskonałości znajdujących się na tym obszarze.

Zajmuję się również naturalną stylizacją brwi czyli nadaję im kształt i kolor, odpowiedni dla waszej urody. Zabieg polega na regulacji brwi poprzez technikę przycinania włosków, depilację i hennę. Wykonywany jest z wyprzedzeniem (najczęściej podczas makijażu próbnego), nie w dzień ślubu. W ramach pakietu ślubnego taka stylizacja to koszt 50 zł dla Panny Młodej i osób dodatkowych.

Zapisy przyjmuję już z rocznym wyprzedzeniem. Rezerwacje terminu na 2020 rok przy minimum 4 osobach do malowania (Panna Młoda + 3 osoby dodatkowe – korekta Pana Młodego się nie wlicza). Ostateczna rezerwacja terminu ślubnego następuje po wpłaceniu zadatku.

Czas wykonania makijaży w dniu ślubu. Na makijaż Panny Młodej rezerwuje 1,5h, a na makijaże osób dodatkowych po 1h.

W ramach sprawniejszej komunikacji proszę abyście w zapytaniach podały:
  • datę ślubu,
  • miejsce,
  • ilości osób do malowania,
  • godzinę ślubu
  • i „godzinę zero”- czyli godzinę, o której musicie być ostatecznie gotowe.

Przykładowo: 15.06.19, Gdynia ul. Pomorska 5, 4 osoby, ślub jest o godz 16:00, godz zero 15:00

Planujesz swój wielki dzień, nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś.