A Ty jak stoisz ze swoim makijażem? Na bakier czy za pan brat?

Nie wiesz jak się malować, jakie kosmetyki używać. Masz mnóstwo kosmetyków, ale nie wiesz czy Ci pasują i czy dobrze ich używasz. Dopiero zaczynasz się malować i chcesz wiedzieć jak to robić poprawnie albo malujesz się od lat, ale chcesz udoskonalić swój warsztat.
A może masz inne makijażowe dylematy? Zapraszam na indywidualne lekcje makijażu.

Czego dotyczy lekcja?

Indywidualna lekcja makijażu dopasowana jest do Ciebie, twoich potrzeb, wieku, wyglądu.
Rozwiąże twoje wszelkie wątpliwości. Makijaż wcale nie musi być skomplikowany i czasochłonny, sama zobaczysz.
Do wyboru makijaż dzienny/biznesowy oraz po opanowaniu podstaw wieczorowy/smoky.
Nauczę Cię co, gdzie i jak czyli jaki kosmetyk, gdzie go nałożyć i w jaki sposób, abyś prezentowała się jak najlepiej. Bo przecież o to w tym całym „malowaniu się” chodzi, żeby wyglądać lepiej w makijażu niż bez.

Jak wygląda lekcja?

Indywidualna lekcja makijażu polega na wykonaniu makijażu krok po kroku. Na jednej stronie twojej twarzy robię makijaż ja, a na drugiej Ty według moich wskazówek, odpowiednich dla twojej urody i oczywiście z uwzględnieniem twoich preferencji. Podczas lekcji robimy analizę twojej kosmetyczki tzn kosmetyków do malowania, które już posiadasz. Oceniam je pod kątem kolorystyki i rodzaju, czy są odpowiednie dla ciebie i doradzam, podpowiadam jakie warto wymienić i zakupić. Dotyczy to również przyborów do malowania (pędzli). Podczas lekcji zajmuję się również twoimi brwiami, robię nieinwazyjną regulację (nie podrażniającą skóry) nadając im odpowiedni kształt co ułatwi ich późniejsze, codzienne malowanie.

Gdzie i ile trwa lekcja?

Nauka odbywa się u mnie w studio, na moim sprzęcie i kosmetykach. Czas trwania to około 3 godziny.

Lekcja makijażu + praktyki

Dodatkowo do lekcji makijażu oferuję praktyki, czyli jeżeli potrzebujesz przećwiczyć to czego nauczyłaś się podczas lekcji i wolisz zrobić to pod moim okiem, to jak najbardziej możemy poćwiczyć razem.
Jak to wygląda? Makijaż wykonujesz sama – “od zera do milionera”;). Czynność tą powtarzamy abyś mogła opanować swój makijaż, czyli malujemy, zmazujemy, malujemy, zmazujemy. Myślę, że w czasie dodatkowych 2 godzin opanujesz swój makijaż, dzięki czemu następnego dnia wykonasz go już samodzielnie w swoim zaciszu domowym.

Lekcja makijażu + praktyki + wspólne zakupy makijażowe

Oprócz praktyk zachęcam również do opcji wspólnych zakupów makijażowych. Po lekcji i praktykach umawiamy się na wspólne zakupy aby znaleźć odpowiednie kosmetyki dla Ciebie, może to być tego samego dnia.
Zabierz mnie ze sobą na zakupy abym pomogła Ci znaleźć i wybrać wszystko czego potrzebujesz do wykonania swojego makijażu. Ze mną będzie Ci łatwiej i będziesz pewna, że masz odpowiednio dobrane produkty np.: kolor podkładu, korektora, cieni i akcesoria.

Wybierz pakiet, który w pełni Cię usatysfakcjonuje.

  • PAKIET SREBRNY lekcja makijażu (do 3h) 600 zł
  • PAKIET ZŁOTY lekcja makijażu + praktyki (do 5h) 850 zł
  • PAKIET PLATYNOWY lekcja makijażu + praktyki + wspólne zakupy makijażowe (do 8h) 1 200 zł

Serdecznie zapraszam. Sprawdź dostępnosć terminów.

Lekcje Makijażu Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska