Cennik Makijaż Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto Ślubny i okolicznościowy Kamila Nadolska

Moje Drogie,
poniżej kilka informacji, które warto wiedzieć przed naszym spotkaniem aby makijaż prezentował się idealnie i trzymał się jak najdłużej w nienagannym stanie oraz nasza współpraca przebiegała bez zakłóceń.

⭐️

proszę przyjedź bez makijażu

Demakijaż podrażnia skórę i zabiera nam cenny czas na upiększanie.

⭐️

proszę bądź punktualnie

Makijaż trwa 1-1:30 h, w zależności od rodzaju. Każde spóźnienie zabiera nam cenny czas, a wypadku spóźnienia dłuższego niż 15 min mogę niestety odmówić wykonania usługi.
Pamiętaj, po Tobie i przed też jest osoba, więc szanujmy swój czas.

⭐️

brwi

Kształt brwi ma ogromny wpływ na nasz wygląd. Brewki to mój konik i oprócz makijażu zajmuję się również naturalną stylizacją brwi czyli dopasowuję i formułuję ich kształt oraz kolor do waszej urody.
Zabieg polega na regulacji brwi poprzez technikę przycinania włosków, depilację i hennę.
Na taką usługę warto umówić się wcześniej, najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem i przyjść z odrośniętymi włoskami, tak aby można było wypracować ich poprawną formę.
Jeżeli nie byłaś u mnie wcześniej to jak chcesz i starczy czasu, zrobię delikatną regulację przy usłudze makijażu nie podrażniając przy tym skóry.
Jeżeli chodzisz gdzie indziej na brwi i hennę zrób to co najmniej 10 dni wcześniej.

⭐️

peeling

Polecam dzień wcześniej. Najlepiej delikatny, enzymatyczny, który nie podrażni twojej buźki, a przygotuje ją pod makijaż. Dotyczy to również ust.

⭐️

nawilżanie

Najlepiej nawilżać skórę codziennie, ale na wieczór przed wizytą warto położyć sobie przetestowaną maseczkę nawilżająca. Osobiście polecam takie jednorazowe maseczki w płachcie. Kosmetyki kolorowe dużo ładniej wyglądają na nawodnionej buźce. I nie zapominaj o ustach, je również warto nawilżać np. wazeliną lub balsamem pielęgnacyjnym.

⭐️

wąsik

Jeśli jest mocno widoczny lepiej go usunąć. Wpływa to na estetykę makijażu i jego trwałość w tym miejscu. Zabieg usuwania wąsika wykonaj z dużym wyprzedzeniem aby skóra w tym miejscu nie była podrażniona.

⭐️

solarium, opalanie

Uważaj! Zaczerwieniona skóra nie wygląda ładnie i jest najczęściej wysuszona. Słońce jak najbardziej, ale uważaj już co najmniej tydzień przed naszym spotkaniem.

⭐️

sen i woda

Wyśpij się i jak dasz radę to zrób sobie przerwę od malowania 1-2 dni przed.
Pij dużo wody, która nawilża naszą skórę od wewnątrz.

⭐️

opryszczka

Przede wszystkim poinformuj mnie, zabierz ze sobą plasterek compeed i damy radę.

⭐️

oczyszczanie skóry i zabiegi kosmetyczne

Wszelkie zabiegi zarówno manualne jak i mechaniczne u kosmetyczki zrób z dużym wyprzedzeniem.
A jak już musisz zmajstrować coś przy swojej buźce przed makijażem to miej na uwadze, że „otwarta” i nie zasuszona ranka może nie być możliwa do zatuszowania ;(

Gotowa na makijaż? Zapraszam do kontaktu.